As järvamaa haigla - jmh.ee

Tiigi 8, paide, 72714 reg. nr 10220275 tel. +372 38 48102 faks +372 38 48 141 e-post haigla{;;at;;}jmh.ee arveldusarved: vt. kontakt

Eesti suurim erahaigla | fertilitas

Fertilitase haiglal on 70-voodikohaline palatikorpus ja 4 operatsioonisaali koos intensiivravikeskusega. kolm polikliinikut - viimsis, tallinna südalinnas ning mustamäel. head ja...

Ärikliendi liisinglahendused-nord varaliising

Varade kindlustamise eest hoolitseb nord varaliising (kui ei ole teisit kokku lepitud) kindlustuskaitse kehtib kogu liisinguperioodil; nord varaliisinguga koostöös sõlmitud liisinglepingud sisaldavad väga headel tingimustel kindlustust.

Kontakt | eesti suurim erahaigla | fertilitas

Kontakt as fertilitas on asutatud 1993 aastal ja on eesti suurim erahaigla. haiglal on polikliinik 2 filiaaliga tallinnas ning 70-voodikohaline palatikorpus ja kaasaegne operatsiooniosakond koos intensiivravikeskusega.

Kirurgiakeskus.ee: näo-lõualuukirurgia keskus

Osaühing näo-lõualuukirurgia keskus. hammaste ekstraktsioonid, implantaatide paigaldamine, preproteetiline ja preortodontiline (proteesimise eelne) kirurgia, parodontiidi ravi, healoomuliste nahakasvajate eemaldamine pea ja kaela piirkonnast, suuõõne kirurgia. kõiki operatsioone on võimalik teha narkoosi all. asukoht tallinnas mustamäel, aadressil sütiste tee 19a.

Hambaravi viimsis | lumen hambakliinik

Sinu hambakliinik viimsis. 25 aastat usaldusväärset hambaravi. kõrgkvaliteetne hambaravi-, proteesi- ja implantoloogiateenus rahulikus ja mugavas keskkonnas!

Dr. beloussova hambakliinik

Dr beloussova kliinik - mitmekülgne hambakliinik. kaasaegne varustus võimaldab teostada üksikasjalikult hambadiagnostikat ja osutada hambaraviteenust igasuguse raskusastmega, alates hambaravi implantoloogiast.

Kesklinna hambakliinik - hambakliinikud et

Oleme teie jaoks alati olemas! kesklinna hambakliinik on tänu kogenud arstidele, patsiendisõbralikele hindadele ja kesksele asukohale pärnus saanud üheks populaarsemaks hambakliinikuks, mis osutab abi peaaegu kõigi hammastega seonduvate murede korral.

Kliinikpluss hambaravi tallinnas kristiine linnaosas

Kliinikpluss on privaatne ja hubane hambaravikliinik tallinnas kristiine linnaosas. professionaalne konsultatsioon, hambahaiguste ennetamine, ravi ja proteesimine. kliinikplussis töötavate arstide kompetents hõlmab hambaraviga seotud olulisi valdkondi. broneeri hambaravi...

Hambaravi partnerid | eesti haigekassa

Kaardirakenduselt leiate laste hambaravi, laste ortodontia, täiskasvanute hambaravi ja hambaproteeside teenust pakkuvad arstid, kellel on haigekassaga leping. kaardile on kuvatud teenuse osutamise koht ja hambaravi partneri kontaktandmed. otsingu abil saate leida partnereid tegevuskoha (vald, linn, küla, alevik) või asutuse nime järgi.

Galina kulinitš hambakliinik

Tere tulemast meie veebilehele! g.k.hambakliinik - erakliinik, mis töötab aastast 1996. osutame hambaraviteenust multidistsiplinaarse printsiibi järgi- hambaravi, proteesimine, hammaste implantatsioon, igemeravi ja ambulatoorne kirurgia.

Hambaravihüvitis | eesti haigekassa

Kui teie hambaravi arve hüvitatavate teenuste eest on 100 eurot, siis tasute ise 15 eurot ning haigekassa hüvitab raviarvest 85 eurot. samal kalendriaastal haigekassa teie eest hambaraviteenuseid rohkem ei hüvita ehk järgmisel korral tasute täies ulatuses raviarve ise.

Tervise- ja ilulaen - bigbank

Tervise- ja ilulaenu tingimused ja taotlemine. tervise- ja ilulaenu tingimused. pakume tervise- ja ilulaenu summas 500 - 25 000 eurot intressiga alates 9,9% laenujäägilt aastas. laenuperiood algab 12 kuust ja võib 500- kuni 7 000-eurose laenusumma korral olla kuni 60 kuud, 7 001 kuni 15 000-eurose laenusumma korral kuni 72 kuud ning 15 001 kuni 25 000-eurose laenusumma korral kuni 120 kuud.

Innovaatik hammas

Innovaatik on eesti hambaarstide liidu partner. eesti hambaarstide liit on vabatahtlik suutervise eksperte ühendav mittetulundusühing, mille eesmärk on hoida ülal hambaarstiameti ühtsust ja kollegiaalsust. ehl kaitseb oma liikmete huve ja õigusi ning kujundab tervise- ja hariduspoliitikat, et lõppkokkuvõttes tõsta hambaraviteenuse kvaliteeti.

Hambaravi hinnakiri | kaarli hambaravi

Hinnakiri. hambaravitööde täpne hind selgub konsultatsiooni ja raviplaani koostamise käigus. meie kliinikutes tasuvad visiiditasu (5 eurot) kõik eesti haigekassa raviteenuseid saavad alla 19-aastased ravikindlustatud lapsed ja eriarsti vastuvõttu ravipõhiselt külastavad patsiendid (ravikindlustuse seadus §67, §70 ja §72).

Hambakliinikud - about.ee

Eurodent hambaravikabineti eesmärgiks on pakkuda oma patsientidele parima kvaliteediga hambaravi. kõik meie firmas töötavad arstid on saanud täieliku koolituse turu ülikoolis soomes, mida peetakse üheks parimaks hambaarste koolitavaks ülikooliks euroopas.

Veterinaarapteegid, veterinaarravimid - leht 1 - infoweb.ee

Veterinaarapteegid, veterinaarravimid - leht 1 - infoweb.ee - veterinaarapteegid,ravimi d,lemmikloomade ravimid,veterinaaruuringu d,loomaarstid,lemmiklooma kliinikud...

Kontaktid - kaarli hambaravi

Kiidan hambaarst dr. natalia mininat ja tema õde! väga sõbralikud ja vastutulelikud. nimelt, olen suur jänes. nõukaaegne hambaarsti hirm on ikka veel veres, kuid tänu nende meeldivale hoolitsusele kulges protsess täiesti valutult

Hinnad | hambaravi, proteesid, kroonid, implantaadid ja ...

Hambaravi hinnad. lumen hambakliinik hinnakiri - hambaravi, implantaadid, hambaproteesid, kirurgia, laserprotseduurid. pakume privaatset teenindust, mis tagab turva- ja "oma pere" tunde.

Lasnamäe hambakliinik - arstid

Lasnamäe hambakliinik on täisteenust pakkuv hambaravikliinik, mille arstid abistavad ja nõustavad hambaravi-alastes küsimustes nii täiskasvanuid kui lapsi.

Bürookaubad - johvikas.ee

Bastion on üks eesti moemaailma säravamaid tähti - loodud naisele, kes hindab elegantsi ja kvaliteeti. eeskätt formaalse stiiliga, kuid piduliku alatooniga kollektsioon...


Top Searches

Eurocontrol nop portal, Eurocontrol validation, Eurocontrol brussels, Cfmu free text editor, Euro control cfmu, Live air traffic europe, Air traffic flow management, Central flow control, Rvsm height monitoring, Faa rvsm monitoring, Rvsm monitoring, Rvsm approved aircraft, Rvsm airspace limits, Us rvsm approvals, Faa rvsm database, Rvsm airspace, Definition of compare and contrast, What is comparison and contrast, What does compare contrast mean, Compare and contrast example, 277 health care claim status, Medical claim status codes, 277 claim status category codes, Entity code for medical claims, Claim level status codes

Recent Queries

Hambaravi partnerid | eesti haigekassa, Environmental awareness in schools, E mevzuat, Eurocontrol cfmu, Eurocontrol rvsm, What is contrast and compare, Android rom apps, Health care claim status code, Lithonia lighting elm2 led, Dell scan center windows 7, Reddit founder suicide, Pump seal kits pump year make / model seal kit acura, Coding for kids | computer programming | agentsheets, Micro trend antivirus protection, Acura integra 1995 for sale, Chccs211b prepare for work in the community, Dell automatic driver update, Application vulnerability trends report 2014, Lithonia elm2sd, Brighton center | a community of support, How large is a milliliter, How big is 1.2 mm, 2013 toyota afl premiership season, Basic wire antennas taarc rebel wolf, Animal farm chapter questions prisca